1. Niedziela dzisiejsza, to II niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na cele remontowe naszej Parafii. Dziś o godz. 15.00 jasełka w wykonaniu dzieci z Ochronki. Podczas jasełek będzie można złoży ofiarę na Misje. Bardzo serdecznie zapraszam.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Gabrielę i Floriana Ciecior, Joannę i Pawła Wiechoczek, Annę i Andrzeja Kochanek, Anetę i Adriana Tobolik. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  4. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy 7.
  5. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego z dodatkiem płytą CD – Księga Rodzaju i Księga Wyjścia w cenie 8 zł oraz nowe książeczki Droga do Nieba z małymi dużym drukiem, w cenie 29 zł z małym drukiem i 32 zł z dużym drukiem.
  6. Drodzy, jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych na ten rok. Msza św. to najpiękniejsza i najskuteczniejsza modlitwa miła Panu Bogu. Zamówiona Msza św., w której uczestniczę to wyraz wiary w Bożą pomoc i opiekę, a złożona ofiara jako wyraz łączności ze swoją Parafią, kościołem i duszpasterzem.
  7. Na stoliku z tyłu kościoła jest dostępne rozliczenie konta remontowego naszej Parafii, a za tydzień w gazetce będzie podane rozliczenie konta bieżącego naszej Parafii oraz podsumowanie Mszy kolędowych.
  8. Za tydzień w niedzielę o godz. 15.00 Koncert kolęd – Zespół Pieśni Regionalnych w Dobrodzieniu. Natomiast w niedzielę 30 stycznia o godz. 15.00 zapraszam na wspólne kolędowanie wraz z zespołem Bogu Dźwięki. Serdecznie polecam.
  9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu Bożych łask.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech