1. Niedziela dzisiejsza, to III niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie Parafii. Dziś o godz. 15.00 Koncert kolęd – Zespół Pieśni Regionalnych w DobrodzieniuBardzo serdecznie zapraszam.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Gabrielę i Waldemara Grzesik, Kornelię Gruner, Martę i Adama Urbańczyk, Darię i Pawła Pawlak, Beatę i Mariana Kaczmarczyk. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur.
  3. We wtorek nie będzie Mszy św. porannej! W Lędzinach w piątek intencja wolna!
  4. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy 6.
  5. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł oraz nowe książeczki Droga do Nieba z małymi dużym drukiem, w cenie 29 zł i 32 zł z dużym drukiem. 
  6. Kolekta remontowa w zeszłą niedzielę wyniosła: w Chrząstowicach 2 289,85 zł i 2,20 €. W Lędzinach 416 zł. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję. 
  7. Drozdy, Parafianie do tej pory wielu Parafian wspierało dodatkowymi wpłatami remonty w naszym kościele. Na obecną chwile dokończona zostanie tylko renowacja św. Joachima. W tym roku (a może w najbliższym czasie) jest duża potrzeba remontu budynku plebanii, abyśmy nie musieli się wstydzić. Jeżeli ktoś zechce wesprzeć dodatkową ofiarą remont plebani, to można wpłacać ofiary na konto remontowe. Za wszelką życzliwość, zrozumienie i ofiarność serdecznie dziękuje. Ofiara kolędowa została wpłacona na konto remontowe. Za wszelkie ofiary bardzo serdecznie dziękuje.
  8. Drodzy, jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych na ten rok. Zamówiona Msza św., w której uczestniczę to wyraz wiary w Bożą pomoc i opiekę, a złożona ofiara to wyraz łączności ze swoją Parafią, kościołem i duszpasterzem.
  9. Za tydzień o godz. 15.00 zapraszam na kolędowanie z zespołem Bogu Dźwięki. Zapraszam!
  10. Zapowiedzi przedślubne: (I) Katarzyna Kudyba, z d. Twardawska z Chrząstowic i Krzysztof Laskowski z Sromowce Niżnych. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa, powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  1. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu Bożych łask.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech