1. Niedziela dzisiejsza, to V niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Seminarium Duchowne w Opolu. Przed kościołem zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Małgorzatę i Alfreda Dzierżawa, Karinę i Joachima Buhl, Lidię i Piotra Buhl, Annę i Łukasza Buhl. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. W tym tygodniu jest wolna intencja w poniedziałek i dwie intencje w przyszłą niedzielę!
  4. W tym tygodniu ks. Proboszcz będzie nieobecny, zastępować mnie będzie ks. Tomasz. W razie potrzeby proszę o kontakt telefoniczny tylko w najpilniejszych sprawach. W tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna!
  5. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W naszej Parafii Msza św. za chorych z Sakramentem Namaszczenia Chorych w późniejszym terminie (w cieplejszym czasie).
  6. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł oraz nowe książeczki Droga do Nieba z małymi dużym drukiem, w cenie 29 zł i 32 zł z dużym drukiem.
  7. Za tydzień kolekta na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  8. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w rozebraniu stajenki i dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.
  9. Zapowiedzi przedślubne: (III) Katarzyna Kudyba z Chrząstowic i Krzysztof Laskowski z Sromowce Niżne. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa, powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  10. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu Bożych łask.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech