1. Niedziela dzisiejsza, to VI niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Bożenę i Karola Rudnickich, Dianę i Mateusza Gąsior, Stefanię i Marka Zmuda, Ewelinę i Tomasza Drozdek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego w cenie 8 zł ( z dodatkiem płytą CD – kolejnym fragmentem Pisma Świętego) oraz nowe książeczki Droga do Nieba z małym drukiem w cenie 29 zł.
  4. W tym tygodniu we wtorek Msza św. o godz. 18.00. W środę nie będzie Mszy szkolnej, bo trwa nauka zdalna. Natomiast w poniedziałek, czwartek i piątek na Mszy św. o godz. 7.00 są intencje wolne .
  5. Za tydzień kolekta remontowa. W ostatnim czasie została opłacona faktura 26.621,75 zł za wymianę nagłośnienia w naszym kościele parafialnym.
  6. W zeszłą niedzielę ofiara na ogrzewanie kościoła wyniosłą w Chrząstowicach 1.329 zł, w Lędzinach 287 zł. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję.
  7. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu powodów do radości i Bożego błogosławieństwa.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech