1. Niedziela dzisiejsza, to II Niedziela Wielkiego Postu. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Także dziś można złożyć ofiarę do puszki na Misyjne Dzieło Pomocy Ad Gentes. Za wszelkie ofiary bardzo dziękuję.
  2. Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Na tym nabożeństwach, jeżeli ktoś chce i może – można złożyć ofiarę na Hospicjum dla dzieci w Opolu – jako jałmużna postna.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Małgorzatę i Rudolfa Joniec, Justynę i Mirosława Grzesik, Emilię i Rafała Joniec, Iwonę i Łukasza Michalczyk, Agnieszkę i Aleksandra Drapczyńskich. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. Serdeczne Bóg zapłać!
  4. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego oraz książeczki Droga do Nieba.
  5. W Wielkim Poście zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
  6. W środę o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej w języku niemieckim.
  7. Za tydzień w niedzielę na nabożeństwie Gorzkich Żali zostaną poświęcone i wręczone książeczki dla dzieci pierwszokomunijnych. Zapraszam dzieci wraz z Rodzicami.
  8. Biskup Opolski wyznaczył ks. Gintera Żmudę jako koordynatora działań związanych z przyjęciem uchodźców w naszej diecezji. Numer tel.: 600 478 377, adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Nowe zgłoszenia gotowości przyjęcia gości z Ukrainy w rodzinach parafii proszę zgłaszać do Ks. Proboszcza, o co prosi Biskup Opolski.
  9. Ofiara do puszki na ogrzewanie naszego kościoła wyniosła: w Chrząstowicach 1394 zł, w Lędzinach 259 zł i w skarbonie 478,50 zł. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję. Za tydzień kolekta remontowa.
  10. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu powodów do radości i Bożego błogosławieństwa.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech