1. Niedziela dzisiejsza, to III Niedziela Wielkiego Postu. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na cele remontowe naszej Parafii.
 2. Dziś o godz. 15.00 Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym. Na tym nabożeństwach, jeżeli ktoś chce i może – można złożyć ofiarę na Hospicjum dla dzieci w Opolu – jako jałmużna postna.
 3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Milenę i Wojciecha Malek, Wiolettę i Wojciecha Król, Katarzynę i Piotra Walgórskich, Agnieszkę i Damiana Leś, Izabelę i Jarosława Kurzeja. W Lędzinach tych Parafian, którzy pełnią dyżur. Serdeczne Bóg zapłać!
 4. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego oraz książeczki Droga do Nieba.
 5. W Wielkim Poście zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
 6. W środę na godz. 20.00 zapraszam na nabożeństwo dla młodzieży, przygotowanie przez zespół Bogu dźwiękiZapraszam młodzież klasy VIII i szkół średnich oraz studentów i młodzież pracującą. Zapraszam także dorosłych i Rodziców. 
 7. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego, Dzień świętości życia.
 8. W piątek 25 marca w kościele w Ozimku od godz. 19.00 Wielkopostne czuwanie dla młodzieży naszego dekanatu. Bardzo proszę o obecność kandydatów do Bierzmowania, młodzież z Liceum oraz proszę o obecność Rodziców.
 9. Bardzo dziękuję Rodzicom dzieci pierwszokomunijnym za ofiarę 500 zł. Zamierzamy wymienić dywan w prezbiterium.
 10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (I) Karolina Malek z Chrząstowic i Dawid Wocka z Zimnic Wielkich. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
 11. Bardzo proszę o pomoc mężczyzn w uporządkowaniu ogrodu plebanijnego. Chętnych do pomocy zapraszam w sobotę na godzinę 10.00.
 12. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu powodów do radości i Bożego błogosławieństwa. 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech