1. Niedziela dzisiejsza, to Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego.Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na cele remontowe. Za ofiarność i każdą ofiarę serdecznie dziękuję. 


2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła i wokół kościoła proszę w Chrząstowicach: Rodziców dzieci, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie pełnią dyżur. Serdeczne Bóg zapłać!


3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować, tym wszystkim którzy przyczynili się do przygotowania naszego kościoła na święta i do pięknego przeżycia liturgii. W sposób szczególny dziękuję siostrze Janinie, naszemu chórowi, szafarzom, lektorom, ministrantom i mariankom. Także wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w dekorowaniu kościoła i złożyli ofiarę na kwiaty. Serdeczne Bóg zapłać.


4. Przeżywamy w tym tygodniu Oktawę Wielkanocy, zatem w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. 


 

5. W sobotę od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu, z okazją do Spowiedzi św. o 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Serdecznie zapraszam.
6. Przyszła Niedziela to II Niedziela Wielkanocna, czyli Miłosierdzia Bożego, rozpoczyna 78 Tydzień Miłosierdzia. O godz. 15.00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego(można uzyskać odpust zupełny).Na tym nabożeństwie zostaną poświęcona i wręczone różańce i medaliki dla dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpią do I Komunii Świętej. Zapraszam dzieci i rodziców oraz wszystkich parafian.
7. Życzę Wszystkim Parafianom i Gościom, aby Święta Wielkanocy pogłębiły w nas jedność, miłość i pokój ze Zmartwychwstałym Chrystusem, a także między nami.Niech we wszystkich domach Jezus Chrystus umocni to, czego nam, na co dzień brakuje, czyli ducha, który ożywia wiarę, nadzieję i miłość oraz daje siłę w przezwyciężaniu codziennych trudności.Życzę wszystkim, aby radość płynąca z wiaryw zmartwychwstanie przenikała codzienność i była dla każdego niewyczerpanym źródłem nadziei, miłości i pokoju.Niech wam Bóg błogosławi!
8. Biskup Opolski kieruje do nas list z okazji jubileuszu 50. lecia naszej diecezji. Serdecznie zachęcam do lektury - kliknij tutaj, aby otworzyć list.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech