1. Niedziela dzisiejsza, to III Niedziela Wielkanocna. W naszej Parafii uroczysty dzień I Komunii św. Zapraszam do uczestnictwa we Mszach św. w Białym Tygodniu. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Seminarium w Opolu oraz ofiarę do puszki na ogrzewanie naszego kościoła.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Małgorzatę i Rudolfa Kondziela, Beatę i Ewalda Cichoń, Irenę i Krystofa Kowalczyk, Justynę i Romana Wieszołek, Anetę i Tomasza Mientus. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
  3. Rozpoczął się miesiąc maj – zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach majowych.
  4. We wtorek przypada Uroczystość NMP Królowej Polski.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 9.30 odwiedziny chorych. W sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych.
  6. 17 września w Dębskiej Kuźni Sakrament Bierzmowania przyjemnie młodzież z klasy VIII i klasy I szkoły średniej. Każdy kandydat, który ochrzczony jest poza naszą parafią zobowiązany jest do dostarczenia metryki Chrztu św. Kandydaci ze szkół średnich także obowiązkowo muszą dostarczyć potwierdzenie uczestnictwa w katechezie szkolnej. Dokumenty proszę dostarczyć do końca tego tygodnia.
  7. Za tydzień IV Niedziela Wielkanocna, która rozpoczyna 59. Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Kolekta na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  8. We wrześniu mogłaby odbyć się nasza parafialna pielgrzymka do Fatimy. Zainteresowanych proszę o zgłaszanie się. Szczegóły w późniejszym terminie.
  9. Wszystkim życzę dobrej, pięknej niedzieli i takiego też tygodnia. 
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech