1. Niedziela dzisiejsza, to IV Niedziela Wielkanocna – Dobrego Pasterza, jest to Światowy Dzień Modlitw o Powołania, rozpoczynający 59. Tydzień Modlitw o Powołania do Służby w Kościele. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za tydzień kolekta remontowa.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Dominikę i Tomasza Kowalczyk, Gizelę i Jerzego Warzecha, Katarzynę i Grzegorza Reisig, Leokadię i Mirosława Walczak. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
  3. W poniedziałek przypada uroczystość św. Stanisława, patrona Polski.
  4. W piątek Wspomnienie NMP z Fatimy. Zapraszam na Mszę św., a po niej nabożeństwo fatimskie ze świecami. Zapraszam również na pielgrzymkę do Fatimy we wrześniu tego roku. Chętnych proszę o zapisywanie się w zakrystii. 
  5. We wtorek 17 maja o godz. 16.30 w Dębskiej Kuźni młodzież z naszej Parafii przyjemnie Sakrament Bierzmowania. Spotkanie kandydatów do Bierzmowaniaz klasy 8 i1 szkoły średniej w piątek po nabożeństwie. Próba przed Bierzmowaniem w Dębskiej Kuźni w sobotę 14 maja o godz. 15.00. Obecność obowiązkowa. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, świadków i Rodziców w sobotę od godz. 17.00.
  6. Ofiara do puszki na ogrzewanie naszego Kościoła wyniosła: w Chrząstowicach 1054 zł. W Lędzinach 420,50 zł. Za każdą ofiarę serdeczne Bóg zapłać.
  7. Bardzo dziękuję Panom: Grzesik i Fabisz za pomalowanie drugiej zakrystii. Także dziękuję Panom za pomoc w uporządkowaniu ogrodu plebanijnego. Serdeczne Bóg zapłać!
  8. W sobotę na godz. 10.00 zapraszam chętnych do pomocy Panów do wykoszenia trawy wokół kościoła i na ogrodzie plebanijnym. Proszę wziąć swoje kosiarki i nożyce do żywopłotu. 
  9. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 w Chrząstowicach koncert zespołu Silver Brass „Barok po opolsku”. Serdecznie zapraszam!
  10. Wszystkim życzę dobrej, pięknej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech