1. Niedziela dzisiejsza, to VI Niedziela Wielkanocna. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  2. Dziś przed kościołem będzie można złożyć ofiarę do puszki w ramach kampanii społecznej „Pola Nadziei”. Wolontariusze będą zbierać na działanie hospicjum „Betania” w Opolu – Nowej Wsi Królewskiej. Już dziś za ofiarność i każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Bernadetę i Pawła Wilczek, Sabinę i Sebastiana Halupczok, Krystynę i Ryszarda Halupczok, Irenę i Waldemara Gryc. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
  4. W tym tygodniu przypadają dni modlitw o urodzaje (poniedziałek, wtorek, środa) tzw. dni krzyżowe. Zapraszam do modlitwy w tej intencji i udziału w procesjach błagalnych nie tylko rolników oraz wszystkich, bo przecież z pracy rolników wszyscy korzystamy.
  5. We wtorek przypada Wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych – święto patronalne kościoła w Lędzinach. Msza św. w Lędzinach za wszystkich mieszkańców Lędzin o godz. 17.00. Serdecznie zapraszam.
  6. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w godne przeżycie i organizację odpustu w Lędzinach oraz przyjęcie pielgrzymów. 
  7. Ostatnia kolekta remontowa wyniosła: w Chrząstowicach 2845 zł i 1 euro. W Lędzinach 591 zł. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  8. Zapowiedzi przedślubne(I) Dawid Stoklosa z Lędzin i Agnieszka Węgrzynowska z Pokoju. Każdy kto znałby jakiekolwiek okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  9. Wszystkim życzę dobrej, pięknej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech