1. Niedziela dzisiejsza, to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  2. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo majowe w intencji MAM i OJCÓW. Prowadzą Marianki.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Aleksandrę i Marcina Halupczok, Irenę Koj, Małgorzatę i Krzysztofa Micheń, Sabinę i Roberta Micheń, Mariolę i Alfreda Wyrwol. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
  4. W środę rozpoczyna się miesiąc czerwiec. Do Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. nabożeństwo do Seca Jezusowego. Serdecznie zapraszam.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do miesięcznej Spowiedzi św. W piątek od godz. 9.30 odwiedziny chorych. W sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Zapowiedzi przedślubne(II) Dawid Stoklosa z Lędzin i Agnieszka Węgrzynowska z Pokoju. Każdy kto znałby jakiekolwiek okoliczności uniemożliwiające zawarcie małżeństwa powinien zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  7. Zapraszam na naszą parafialną pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 9 do 16 września. Plan jest piękny zobaczymy ważne miejsca w Portugalii, piękną Lizbonę,w Fatimie będziemy uczestniczyli w nabożeństwie 13 września, będziemy również nad oceanem oraz w Porto. Będziemy także w Hiszpani przy grobie św. Jakuba. Koszt nie jest mały (bardzo podrożały bilety lotnicze) 4450 zł, mimo wszystko warto tam być i przeżyć piękne chwile. Zostało już tylko 20 miejsc. Zobacz szczegółowe informacje.
  8. Biskup wystosował odezwę w związku ze święcenami kapłańskimi, z jej treścią można zapoznać się tutaj.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech