1. Niedziela dzisiejsza, to XIII Niedziela zwykła. Pierwsza niedziela wakacyjna – bądźmy czujni, aby nie zrobić sobie wakacji od Pana Boga. Za wszelkie ofiary przeznaczone na cele remontowe naszej Parafii bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Justynę i Marka Bednorz, Stefanię Tobolik, Adriannę i Piotra Stach, Dorotę Gobel, Bernadetę i Marka Zapotoczny. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur. 
  3. We wtorek przypada 50 r. ustanowienia Diecezji Opolskiej. Msza dziękczynna w naszej Parafii w poniedziałek. Serdecznie zapraszam.
  4. W środę przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu, zgodnie z tradycją, kolekta przeznaczona na rzecz Stolicy Apostolskiej (tzw. świętopietrze).
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do miesięcznej spowiedzi św. W piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych, w sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych. Bardzo serdecznie zapraszam.
  6. Tydzień temu gościliśmy ks. Pawła z Peru. W imieniu księdza misjonarza i swoim bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie ofiary. Na wsparcie posługi ks. Pawła w Peru złożyliśmy ofiarę 6473 zł i 31 euro. 
  7. Drodzy, rozpoczynają się wakacje dlatego przed wakacyjnymi wyjazdami w przyszłą niedzielę po nieszporach błogosławieństwo pojazdów i kierowców. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr na MIVA Polska, która wspiera misjonarzy w zakupie środków pojazdów. Za wszelkie ofiary bardzo dziękuję. 
  8. W zakrystii można nabyć nowy numer Gość Niedzielny.
  9. Za tydzień kolekta przeznaczona na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem, kto chce i może, można będzie złożyć ofiarę na ogrzewanie naszego kościoła.
  10. Zapraszam na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela.Pielgrzymka odbędzie się w dniach od 9 do 16 września. Koszt to 4290 zł. Zostały jeszcze miejsca!
  11. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech