1. Niedziela dzisiejsza, to XIV Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona na Seminarium Duchowne w Opolu. Przed kościołem zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Za każdą ofiarę bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dzisiaj nabożeństwo popołudniowe o godz. 15.00. Po nieszporach błogosławieństwo pojazdów i kierowców. W tym dniu będzie można złożyć ofiarę 1 grosz za każdy szczęśliwie przejechany kilometr na MIVA Polska, która wspiera misjonarzy w zakupie środków pojazdów. Za wszelkie ofiary bardzo dziękuję.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Gabrielę i Ryszarda Mocza, Edytę i Joachima Woźniczka, Sabinę i Jana Bąk, Lidię Duda. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  4. W czwartek o godz. 19.00 spotkanie z Biurem Turystycznym przed pielgrzymką do Fatimy. Zostało jeszcze 7 miejsc, aby mogła pojechać nasza grupa. Proszę zachęcić, zareklamować ten piękny wyjazd. Na spotkanie zapraszam wszystkich: zapisanych, wahających się, niepewnych i zastanawiających się.
  5. W zakrystii można nabyć nowy numer Gość Niedzielny w cenie 8 zł.
  6. Za tydzień kolekta przeznaczona na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. W poprzednią niedzielę kolekta remontowa wyniosła: w Chrząstowicach 2647 zł i 30 euro. W Lędzinach 670,50 zł i 400 euro.
  7. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech