1. Niedziela dzisiejsza, to XVI Niedziela zwykła. Za wszelkie ofiary dziś złożone przeznaczone na cele remontowe naszej Parafii bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Ewę i Tomasza Konewskich, Irenę Sprancel, Felicytę i Władysława Bąk, Magdalenę i Miłosza Fura, Grażynę i Teodora Twardawskich. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. Od 17 lipca do 30 lipca ksiądz proboszcz będzie nieobecny – urlop. Zastępować będzie proboszcza Piotr Kondziela, emerytowany proboszcz z Opola – Sławic. Kontakt telefoniczny z ks. Piotrem tylko w pilnych sprawach (pogrzeb, wezwanie do chorego, telefon: 510 646 805). W tych dniach kancelaria parafialna czynna tylko po Mszach św. W niedzielę 17 i 24 lipca nie będzie nabożeństwa popołudniowego.
  4. W tym roku będziemy Panu Bogu dziękować za 125 lat naszego kościoła parafialnego. 21 sierpnia o godz. 11.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna – odpustowa, za dar naszej świątyni poświęconej Niepokalanemu Poczęciu NMP. W sobotę 20.08 o godz. 17.00 powiatowy koncert uwielbienia (TSKN Opole). Już dziś wszystkich parafian obecnych i dawnych zapraszamy.
  5. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech