1. Niedziela dzisiejsza, to XXV Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Jolantę i Bernarda Blaik, Krystynę i Huberta Twardawski, Irenę i Herberta Szepela, Barbarę i Rafała Bartek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. W środę po Mszy św. szkolnej spotkanie ministrantów ze Szkoły Podstawowej i kandydatów na ministrantów. Zapraszam wszystkich chłopców od 2 klasy, którzy chcieliby zostać ministrantami. Bardzo proszę Rodziców o dodanie chęci i motywacji. To piękne, gdy dziecko jest blisko ołtarza i Pana Jezusa
  4. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy VII.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. spotkanie dla Rodziców dzieci, z klasy III, które w przyszłym roku chcą przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii.
  6. W przyszłą niedzielę na godz. 15.00 zapraszam na krótkie nabożeństwo, a po nim na koncert „Hity muzyki poważnej” w wykonaniu kwartetu smyczkowego z Filharmonii Opolskiej Angelus.
  7. Za tydzień w niedzielę w Lędzinach Dożynki: Msza św. dziękczynna za tegoroczne żniwa i plony oraz o Boże błog. dla rolników i działkowiczów, i pracujących na roli. Przed dożynkami proszę o przynoszenie owoców i warzyw do dekoracji kościoła.
  8. Życzę Wszystkim pełnej radości niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia!
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech