1. Niedziela dzisiejsza, to XXVI Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Wioletę i Grzegorza Scześniok, Karolinę i Dawida Mowna, Władysławę i Adama Kurzeja, Izabelę i Marka Bewko. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. W czwartek o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII.
  4. Ostatnia kolekta remontowa wyniosła: w Chrząstowicach 2140 zł. W Lędzinach 551 zł. Za wszelkie ofiary bardzo serdecznie dziękuję. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem, kto może i zechce, zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  5. Za tydzień w niedzielę Jubileuszowa pielgrzymka do kościoła seminaryjnego w Opolu (zmiana miejsca podyktowana jest trwającym remontem w katedrze). Rozpoczęcie o 14.30. Biskup Opolski zaprasza na nią duszpasterzy i wiernych parafii dekanatów: Opole-Szczepanowice, Ozimek oraz Racibórz.
  6. W sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Zbliża się miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych (dzieci, młodzież i dorosłych). Odmawiając różaniec można uzyskać odpust zupełny każdego dnia Warunki uzyskania to: stan łaski uświęcającej, modlitwa w intencjach Ojca św., modlitwa 5 dziesiątek bez przerwy, rozmyślanie tajemnic.
  8. Od wtorku w godzinach urzędowania kancelarii można zamawiać intencje mszalne na rok 2023.
  9. Życzę Wszystkim pełnej radości niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia!
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech