1. Dziś XXXI niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej parafii. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Dorotę i Alfreda Joszko, Sabinę i Adama Joszko, Dorotę i Tomasza Bochenek, Teresę i Marcina Gowarzewskich. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. Zachęcam do Spowiedzi św., aby móc uzyskać odpust za zmarłych. W poniedziałek okazja do Spowiedzi w Chrząstowicach od 16.30.
  4. We wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 13.00 w Chrząstowicach w kościele rozpoczęcie nabożeństwa za zmarłych i procesja na cmentarz. W Lędzinach nabożeństwo na cmentarzu o 15.00. Serdecznie zapraszam.
  5. We środę przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W Chrząstowicach o godz. 18.45 na cmentarzu nabożeństwo różańcowe za zmarłych. Można zabrać ze sobą świece. Serdecznie zapraszam
  6. W tym tygodniu będziemy modlić się na różańcu za zmarłych polecanych w wypominkach. Zapraszam do wspólnej modlitwy.
  7. W piątek 4 listopada w Lędzinach całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Proszę tak zaplanować obowiązki, aby przyjść na chwilkę modlitwy. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 8.30.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszam do miesięcznej Spowiedzi św., aby móc uzyskać odpust za zmarłych. W piątek od godz. 9.00 odwiedziny chorych. W sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych – zapraszam wszystkich, którzy należą do róż różańcowych.
  9. Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne i zbiórka do puszki na ogrzewanie kościoła.
  10. Życzę Wszystkim pełnej radości niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia!
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech