1. Dziś XXXIII niedziela zwykła. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Dziś również obchodzimy 14 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Modlitwą i pomocą materialną chcemy dziś wspomóc mieszkańców ogarniętej wojną Ukrainy. Zatem przed kościołem, kto zechce i może, można złożyć ofiarę do puszki na ten cel. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Warto zobaczyć film: https://www.youtube.com/watch?v=IcWQ4FNLzLk
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Barbarę i Piotra Gawreckich, Joannę i Piotra Puschhaus, Elżbietę i Wiktora Pisarek, Elżbietę Woszek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z klasy VI.
  4. W środę po Mszy św. szkolnej zbiórka ministrantów młodszych i kandydatów.
  5. Ostatnia ofiara do puszki na ogrzewanie naszego kościoła wyniosła: w Chrząstowicach 1850 zł. W Lędzinach 361 zł i indywidualna ofiara na remont 50 euro. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję.
  6. W ostatnim czasie zakupiono i zamontowano nowy piec c.o. na plebanii, stary pomimo dwukrotnego spawania przeciekał. Koszt to 32 tys. zł. Rachunek został zapłacony. Jeżeli, ktoś chciałby złożyć na ten cel ofiarę, to można dokonać wpłaty na konto parafialne.
  7. Przyszłą niedziela to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  8. Ksiądz Biskup zaprasza wszystkich nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. na doroczny dzień skupienia w Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata - 20 listopada 2022 r., który jest zarazem dniem zakończenia obchodów jubileuszu naszej diecezji. Skupienie rozpocznie się o godz. 13.00 w kościele seminaryjno-akademickim (ul. Drzymały 1a).
  9. Za tydzień kolekta na cele remontowe naszej parafii.
  10. Można zamawiać Msze św. na przyszły rok. Każda rodzina powinna zamówić Mszę św.!
  11. Życzę Wszystkim pełnej radości niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia!
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech