1. Niedziela dzisiejsza, to XXI Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Za wszystkie ofiary bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Beatę i Dariusza Sordoń, Dorotę i Stanisława Wójcik, Dorotę i Alfreda Joszko, Sabinę i Adama Joszko, Dorotę i Tomasza Bochenek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. W ostatnim tygodniu wakacyjnym KANCELARIA PARAFIALNA BĘDZIE CZYNNA 30 MINUT PO MSZACH ŚW. W CHRZĄSTOWICACH.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do Spowiedzi św. miesięcznej, jak również przed nowym rokiem szkolnym – dzieci, młodzież i rodziców. W piątek od godz. 9.30 odwiedziny chorych, w sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych.
  5. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego będzie w poniedziałek 4 września o godz. 8.30. przed Mszą św. od 7.45 okazja do Spowiedzi św.
  6. Planowany parafialny wyjazd na obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego na Górze św. Anny się nie odbędzie, ponieważ zapisały się jedynie trzy osoby.
  7. W sobotę 2 września br. w Sanktuarium na Górze Świętej Anny odbędzie się Pielgrzymka Kobiet. W programie: 9.30 przywitanie i konferencja, 10.30 różaniec w intencji kobiet, 11.00 Msza św. w intencji kobiet, 12.00 przerwa obiadowa, 14.00 nabożeństwo do św. Michała Archanioła. 
  8. Ostatnia kolekta remontowa wyniosła w Chrząstowicach 3740 zł i 11 euro. W Lędzinach 848 zł. Za każdą ofiarę bardzo dziękuję.
  9. Drodzy, pod koniec września czeka naszą parafię ważne wydarzenie. Jest w Polsce taka tradycja, aby co dziesięć, lub co kilkanaście lat, urządzać misje parafialne. W dniach od 24 września do 1 października będziemy przeżywać ten wyjątkowy czas Bożej łaski. Misję św. w naszej parafii poprowadzi ks. dr hab. Paweł Brudek, profesor z KUL-u. módlmy się w tej intencji o światło Ducha Świętego dla księdza misjonarza oraz do naszej parafii, i dla siebie. Już dziś bardzo zachęcam, aby w tych ważnych dniach uczestniczyć, nie zmarnować Bożej łaski i dać sobie szanse na duchowe odrodzenie. Więcej szczegółów wkrótce.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech