1. Niedziela dzisiejsza, to XXVII Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii i wyjątkowo przed kościołem, kto może i zechce, zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Za każdą ofiarę bardzo serdeczne dziękuję.
 2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Małgorzatę i Alfreda Dzierżawa, Karinę i Joachima Buhl, Lidię i Piotra Buhl, Annę i Łukasza Buhl. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
 3. W tym tygodniu na Mszy św. szkolnej poświęcenie i wręczenie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych!!!
 4. W piątek po Mszy św. wieczornej ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Bardzo serdecznie zapraszam.
 5. Trwa miesiąc październik – miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych (dzieci, młodzież i dorosłych). Odmawiając różaniec można uzyskać odpust zupełny każdego dnia.
 6. W tym tygodniu KANCELARIA PARAFIALNA BĘDZIE NIECZYNNA. W sprawach ważnych i nagłych proszę o kontakt z ks. Piotrem Kondzielą tel. 510 646 805.
 7. W najbliższym czasie nasza Pani Anna – zakrystianka, będzie nieobecna. Zatem rano kościół będzie otwierany o godz. 6.15.
 8. W dniach od 28 października do 4 listopada br. będziemy gościli relikwie Bł. Rodziny Ulmów w naszej diecezji. Okazję do wspólnej modlitwy i uczczenia relikwii: w parafii Matki Bożej Bolesnej i św. Wojciecha w Opolu (31 października); w parafii św. Michała Archanioła w Opolu-Półwsi (1 listopada); w parafii Przemienienia Pańskiego w Opolu (2 listopada).
 9. W przyszłą niedzielę kolekta remontowa. Będziemy także przeżywać XXVIII Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka do puszki na Fundację Nowego Tysiąclecia.
 10. Wydział Duszpasterski Kurii Diecezji Opolskiej organizuje spotkania formacyjne dla członków Parafialnych Rad Duszpasterskich. Dla naszego dekanatu w sobotę 14 października o godz. 10.30 w kościele seminaryjno-akademickim pw. św. Jadwigi w Opolu (przy ul. Drzymały 1).
 11. W zakrystii można nabyć nowy numer GN, jest również numer specjalny GN poświęcony Matce Bożej za 14 zł, są także kalendarze rolników (i dla ogrodników będą przydatne) w cenie 33 zł, także księża misjonarze polecają czasopismo Misyjne Drogi wspierające misje w cenie 6 zł.
 12. Zapowiedzi przedślubne: (III) Broj Izabela, zam. w Lędzinach i Zając Paweł, zam. w Lisowie.
 13. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego tygodnia
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech