1. Niedziela dzisiejsza, to XXXI Niedziela zwykła. Kolekta dzisiejsza przeznaczona Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Za każdą ofiarę bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Monikę i Piotra Król, Katarzynę i Marcina Halek, Renatę i Andrzeja Czaja, Edytę i Joachima Grzesik, Monikę i Marcina Golec. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. Można już w godzinach otwarcia kancelarii zamawiać intencje mszalne na rok 2024.
  4. W sobotę przypada wspomnienie św. Marcina oraz rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. w int. Ojczyzny o godz. 9.30.
  5. W przyszłą niedzielę 12 listopada po raz piętnasty będziemy obchodzić Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku naszą solidarność z mieszkańcami Bliskiego Wschodu zechciejmy okazać modlitwą i pomocą finansową. Przed kościołem zbiórka do puszki na ten cel.
  6. Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw Pro Missio ifirma Green Office Ecologic składają serdeczne podziękowania wszystkim wiernym diecezji opolskiej za okazanie wsparcia i przyłączenie się do Akcji Zbiórki Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego w 2023 roku. W zbiórce udział wzięło 337 Średnio każda parafia zebrała 684kg odpadów. Dzięki pozyskanym środkom finansowym, organizatorzy wsparli dzieła duszpastersko-gospodarcze podejmowane przez p. Agatę Szpulak, świecką misjonarkę pochodzącą z naszej diecezji, od 8 lat pracującą w Boliwii.
  7. W zakrystii można nabyć nowy numer GN.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech