1. Niedziela dzisiejsza, to ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące funkcjonowanie i wydatki naszej parafii. Za każdą ofiarę bardzo serdeczne dziękuję.
  2. Dziękuję wszystkim, którzy posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła proszę w Chrząstowicach Państwa: Alicję i Andrzeja Sordoń, Małgorzatę i Kazimierza Marynowicz, Dorotę Mazur, Annę i Adama Trupkiewicz. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z zeszytem pełnią dyżur.
  3. Można już w godzinach otwarcia kancelarii zamawiać intencje mszalne na rok 2024. Jest tyle okoliczności (rocznice urodzin swoich, dzieci, rocznice ślubu), za które możemy dziękować, prosić i naszych zmarłych Bożemu Miłosierdziu polecać. Niestety są Rodziny w naszej Parafii, które w zeszłym roku nie zamówiły ani jednej Mszy św.
  4. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie kandydatów do Bierzmowania z kl. 8.
  5. W tym tygodniu wyjątkowo nie będzie w środę Mszy św. szkolnej.
  6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcam do miesięcznej Spowiedzi św. Odwiedziny Chorych będą bliżej świąt, czyli 22 grudnia. W sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych.
  7. Za tydzień I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy Rok Liturgiczny. Na nieszporach zostaną pobłogosławione wieńce adwentowe i opłatki wigilijne. Można je będzie nabywać w zakrystii.
  8. Od I niedzieli Adwentu w zakrystii będzie można nabyć wigilijną świecę Caritas – w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena świec jest taka sama jak rok temu: duża 15 zł, mała 7 zł.
  9. Kolekta w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Opolu, a przed kościołem zbiórka do puszki na ogrzewanie naszego kościoła. Ostatnia kolekta na cele remontowe wyniosła: w Chrząstowicach 2560 zł i indywidualna ofiara na remont ambony 700 zł. W Lędzinach 566,50 zł i ofiara indywidualna 600 zł. Za wszystkie ofiary bardzo dziękuję.
  10. W zakrystii można nabyć nowy numer GN.
  11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę pięknej niedzieli i dobrego tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech