1. W sobotę 24 lipca, o godz. 14:00 zapraszam wszystkich kandydatów do LSO, ministrantów i lektorów na obowiązkowe spotkanie formacyjne.
  2. W przyszłą niedzielę – w ramach Niedzieli św. Krzysztofa, będziemy gościć w naszej parafii  Marka Sobottę, misjonarza w Papui Nowej Gwinei, pochodzącego z naszej diecezji – ze Zdzieszowic. Ks. Marek będzie głosił kazania na każdej Mszy świętej, a na nabożeństwie o godz. 15:00 z poświęceniem samochodów będzie możliwość porozmawiania z nim o jego doświadczeniu misyjnym. Kolekta tego dnia będzie wsparciem dla jego pracy misyjnej w PNG. Już teraz dziękuję za Wasze otwarte serca!
  3. W najbliższą niedzielę na Mszy rodzinnej o godz. 10:45 czterech kandydatów do LSO: Emil, Franciszek, Paweł i Jakub zostanie ustanowionych ministrantami. Próby przed tą uroczystością we wtorek oraz w piątek o godz. 16:00.
  4. W poniedziałek 26 lipca zapraszam młodzież, studentów i wszystkich chętnych na wycieczkę rowerową na Górę Świętej Anny. Wyruszymy o godz. 10:00 z placu kościelnego w Chrząstowicach, a zakończymy Mszą świętą ku czci św. Anny w Lędzinach o godz. 19:00. Chętnych proszę o zgłoszenie do czwartku 22 lipca, przez wiadomość SMS lub formularz internetowy (kod QR w gablotce i biuletynie Niepokalana).
  5. Dziękuję bardzo wszystkim Paniom i Panom, którzy wczoraj sprzątali nasze świątynie. Dziękuję również wszystkim Panom za koszenie trawy. „Bóg zapłać!” także Wszystkim zaangażowanym w pomoc w usuwaniu awarii, będących konsekwencją burz, które przeszły w ostatnich tygodniach. W najbliższą sobotę 24 lipca o sprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Panią Irenę Koj, Państwa Małgorzatę i Krzysztofa Micheń, Sabinę i Roberta Micheń oraz Patrycję i Bartka Lewandowski, zaś w Lędzinach, tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać” za Waszą pracę.
  6. Dziękuję za dzisiejszą kolektęna cele remontowe. Ubiegłoniedzielna kolekta na rzecz naszych Sióstr Służebniczek wyniosła w sumie 2421,27 zł. W imieniu Sióstr serdeczne „Bóg zapłać!”. Za tydzień kolekta na rzecz misjonarza z naszej diecezji – ks. Marka Sobotty, zaś na nabożeństwie popołudniowym, podczas poświęcenia pojazdów, puszka na wsparcie zakupu samochodów dla misjonarzy z diecezji opolskiej.
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie:
  • (Zap. I) Andżelika Neubert, zam. Lędziny i Adam Konieczny, zam. Daniec;
  • (Zap. I) Katarzyna Frączkowska, zam. Wrocław i Piotr Sioma, zam. Wrocław. 
  1. Życzę Wam i Waszym Bliskim pełnej radosnych spotkań niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia! Wyjeżdżającym na wakacje – dobrego wypoczynku.

ks. Tomek


 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech