1. Dzisiejsza niedziela, to XXIV niedziela zwykła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę i każdą ofiarę.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali naszą świątynie, a w sobotę 18 września o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę: Państwa Małgorzatę i Sławomira Nowak, Annę Michen, Marię i Krzysztofa Czaja, Katarzynę Kudyba, Magdalenę i Marka Król. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. W poniedziałek przypada 13 dzień miesiąca zapraszam na nabożeństwo fatimskie. W poniedziałek nie będzie Mszy św. rano! Serdecznie zapraszam.
  4. W środę po wieczornej Mszy św. w kościele próba ministrantów, lektorów i chóru przed niedzielnym wprowadzeniem na urząd nowego proboszcza.
  5. Można zamawiać Msze św. jeszcze na ten rok i na przyszły. W gazetce zostały podane godziny, w których jest czynna kancelaria parafialna. Bardzo proszę telefonicznie załatwiać najpotrzebniejsze sprawy w godzinach, w których czynna jest kancelaria! proboszcz jest w szkole w środy i czwartki, a w poniedziałki nieobecny (dzień wolny).
  6. W piątek 24 września w Ozimku czuwanie modlitewne młodzieży naszego dekanatu, od godziny 19.00 do 21.00. Zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania i młodzież starszą. Proszę się zgłaszać!
  7. Ostatnia ofiara na ogrzewanie w Chrząstowicach wyniosła 925,50 zł. W Lędzinach: 213 zł . Za każdą ofiarę wszystkim Wam bardzo dziękuję. W przyszłą niedzielę kolekta remontowa!
  8. W przyszłą niedzielę 19 września zmiana porządku Mszy św. Nie będzie Mszy św. o godz. 10.45 oraz nieszporów niedzielnych. Natomiast o godz. 16.30 Msza św. z kanonicznym wprowadzeniem na urząd nowego proboszcza. Na te Mszę św. wszystkich gorąco zapraszam, Radę Parafialną, Siostry, chór, orkiestrę, Marianki, wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy Komunii, dzieci, młodzież i Parafian z Chrząstowic i Lędzin.
  9. Zapowiedzi przedmałżeńskie: III – Karolina Czarnecka, zam. Chrząstowice i Mateusz Orlik, zam. Tarnów Op. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien niezwłocznie zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  10. Nowy numer konta parafialnego: BS Leśnica 05 8907 1063 2008 7000 2131 0003 (do bieżącej obsługi Parafii). Konto remontowe pozostaje bez zmian.
  11. Życzę Wszystkim radosnej niedzieli i błogosławionego, nowego tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech