1. Dzisiejsza niedziela, to XXV niedziela zwykła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na cele remontowe naszej parafii. Dzisiaj nie będzie Mszy św. o godz. 10.45 i nieszporów. Natomiast o godz. 16.30 Msza św. z kanonicznym wprowadzeniem na urząd nowego proboszcza. Na tą Mszę św. wszystkich gorąco zapraszam, Radę Parafialną, Siostry, chór, orkiestrę, Marianki, wszystkich ministrantów, lektorów i szafarzy Komunii, dzieci, młodzież i wszystkich Parafian.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w sobotę 25 września o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę: Państwa Marię i Jacka Olech, Kornelię Morka, Monikę Galus, Magdalenę i Krzysztofa Friedrich, Edytę i Huberta Reisig. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. Można zamawiać Msze św. jeszcze na ten rok i na przyszły. W gazetce zostały podane godziny, w których jest czynna kancelaria parafialna. Bardzo proszę telefonicznie załatwiać najpotrzebniejsze sprawy w godzinach, w których czynna jest kancelaria!
  4. W piątek 24 września w Ozimku czuwanie modlitewne młodzieży naszego dekanatu. Zapraszam wszystkich kandydatów do Bierzmowania i młodzież starszą. Proszę się zgłaszać!
  5. W środy próba chóru po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie męskie głosy. Warto pamiętać, kto śpiewa dwa razy się modli.
  6. W sobotę o godz. 16.30 zbiórka wszystkich ministrantów. Chłopcy, którzy chcieliby zostać ministrantami – spotkanie w sobotę o godz. 16.00 z przynajmniej jednym rodzicem. Zachęcam bardzo serdecznie, bardzo proszę Rodziców o dodanie odwagi!
  7. Zapowiedzi przedmałżeńskie: Zap. I – Paulina Mokwińska, zam. Lędziny i Wojciech Poradowski, zam. Lędziny. Zap. I – Justyna Żurek, zam. Jełowa i Michał Mokwiński, zam. Lędziny.
  8. Jak co roku księża Oblaci dostarczyli kalendarze misyjne na nowy rok. Do nabyci w zakrystii, cena to 5 zł. Serdecznie polecamy.
  9. Wszystkim życzę pokoju w sercu, dobrej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech