1. Dzisiejsza niedziela, to XXVI niedziela zwykła. Dziękuję za dzisiejszą kolektę na bieżące potrzeby naszej parafii. Za każdą ofiarę wszystkim Wam dziękuję.
 2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w sobotę 2 października o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Stefanię i Joachima Geisler, Marie i Marcina Bernard, Iwonę i Dariusza Talaga, Piotra Malek, Mariolę Żmuda. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
 3. Od października zmiana godzin Mszy św. w niedzielę! Msze św. godz. 7.00, Lędziny 8.30, po niemiecku 9.45 oraz suma o 11.00.
 4. Podziękowanie za tegoroczne plony – dożynki. Lędziny w niedzielę 3 października, Chrząstowice w niedzielę 10 października. Bardzo proszę, można przynosić do kościoła dary, plony do przystrojenia kościoła.
 5. Można zamawiać Msze św. jeszcze na ten rok i na przyszły. Msza św. to najpiękniejsza modlitwa miła Panu Bogu. Bardzo proszę o rezerwację ważnych uroczystości.
 6. W środy próba chóru po wieczornej Mszy św. Zapraszamy wszystkich chętnych, szczególnie męskie głosy. Warto pamiętać, kto śpiewa dwa razy się modli.
 7. W czwartek o g. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy VIII i I Liceum.
 8. W sobotę o godz. 16.30 zbiórka kandydatów na ministrantów. Serdecznie zapraszam.
 9. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zapraszam do miesięcznej Spowiedzi św. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
 10. W piątek rozpoczyna się również miesiąc październik – miesiąc różańcowy. Bardzo serdecznie zaprasza dzieci, młodzież, rodziców i starszych na modlitwę różańcową. Bardzo proszę rodziców o dopilnowanie dzieci i danie dobrego przykładu.
 11. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Zap. II – Paulina Mokwińska, zam. Lędziny i Wojciech Poradowski, zam. Lędziny.

Zap. II – Justyna Żurek, zam. Jełowa i Michał Mokwiński, zam. Lędziny.


 1. Jak co roku księża Oblaci dostarczyli kalendarze misyjne na nowy rok. Do nabyci w zakrystii, cena to 5 zł. Serdecznie polecamy.
 2. Z tyłu kościoła przy skarbonie na Goście Niedzielne i gazetki parafialne jest nowa skarbonka na kwiaty do naszego kościoła. Tam można składać ofiary. Za każdą ofiarę Bóg zapłać!
 3. Kolekta remontowa z 19.09 wyniosła: w Chrząstowicach 3004 zł i 20 gr. oraz 50 euro centów. W Lędzinach 732 zł. Za każdą ofiarę serdecznie dziękuję. W przyszłą niedzielę kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu i zbiórka do puszek na ogrzewanie.
 4. Wszystkim życzę pokoju w sercu, dobrej niedzieli i takiego też tygodnia
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech