1. Dzisiejsza niedziela, to ostatnia niedziela roku kościelnego Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną cele remontowe na naszej parafii. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! 
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w sobotę o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Wioleta i Grzegorz Szcześniok, Karolina i Dawid Mowna, Władysława i Adam Kurzeja, Izabela i Marek Bewko. W Lędzi­nach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. Dzisiaj zostaje opublikowana lista zgłoszonych kandydatów do nowej Rady Parafialnej. Jeżeli któryś z zgłoszonych kandydatów nie chce brać udziału w głosowaniu bardzo proszę to zgłosić do czwartku. Kolejność kandydatów alfabetyczna. Niektórzy otrzymali kilka nominacji, niektóry tylko jedną. W przyszłą niedzielę a 28 listopada odbędą się wybory nowej Rady Parafialnej.
  4. W środę o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy 6 SP.
  5. W sobotę o godz. 9.30 spotkanie kandydatów na ministrantów, a o godz. 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów.
  6. Kalendarze na nowy rok do nabycia w zakrystii. Jest kilka sztuk kalendarza rolników w cenie 28 zł. Serdecznie polecamy.
  7. W poprzednią niedzielę zbiórka do puszek na Liban wyniosła: w Chrząstowicach 1053 zł, w Lędzinach 327 zł. Cała kwota 1380 zł została wpłacona na konto Stowarzyszenia Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dziękuję za każdą ofiarę i ofiarność.
  8. W parafii Ozimek w dniach od 3 do 5 grudnia rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Wszyscy narzeczeni, którzy planują w najbliższym czasie zawrzeć Sakrament Małżeństwa przed udziałem w naukach proszę zgłosić się do kancelarii parafialnej! Rozpoczęcie 3.XII godz. 17.00.
  9. Przyszła niedziela rozpoczyna Na nabożeństwie popołudniowym poświęcenie wianków adwentowych i opłatków. Nasze Marianki po niedzielnych Mszach św. będą rozprowadzać opłatki. Ofiara przeznaczona na wspólnotę i wyjazd naszych Marianek.
  10. Zapowiedzi przedmałżeńskie: (III) Dominika Suchanek z Lędzin i Dominik Dubowik z Kamienia Śląskiego. Każdy, kto znałby jakiekolwiek okoliczności, które uniemożliwiałyby zawarcie małżeństwa powinien niezwłocznie zgłosić je w kancelarii parafialnej.
  11. Wszystkim życzę pokoju w sercu, dobrej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech