1. Dzisiejsza niedziela to I niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy rok kościelnyBardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej parafii. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień kolekta na Seminarium Duchowne w Opolu.
  2. Dziś na nabożeństwie popołudniowym poświęcenie wieców adwentowych i opłatków wigilijnych. Nasze Marianki dziś po nabożeństwie i po niedzielnych Mszach św. będą rozprowadzać opłatki. Ofiara przeznaczona na wyjazd naszych Marianek. 
  3. W Adwencie zapraszam na Roraty, generalnie rano, choć będą dni, gdy będą wieczorem, aby mogli uczestniczyć także ci, którzy pracują. W czwartki o godz. 20.00 roraty dla starszej młodzieży i pracujących. Bardzo serdecznie zapraszam.
  4. Dzisiaj również wybory nowej Rady Parafialnej. Pod koniec Mszy św. każdy może otrzymać jedną kartę wyborczą, na której można zaznaczyć nie więcej niż trzech kandydatów i wrzucić kartę do urny. Za tydzień podamy skład nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Wszystkim za udział w wyborach, które są przejawem troski o parafię serdecznie dziękuję.
  5. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w sobotę o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Beatę i Jana Dubik, Kornelię i Norberta Cebula, Elżbietę Kardyś - Markowską,Mariolę i Klaudiusza Walecko. W Lędzi­nach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  6. W poprzednią niedzielę kolekta remontowa wyniosła: w Chrząstowicach 2658,52 zł i 50 euro, w Lędzinach 603 zł. Dziękuję za każdą ofiarę i ofiarność.
  7. W parafii Ozimek w dniach od 3 do 5. XII rozpoczną się nauki przedmałżeńskie. Wszyscy narzeczeni, którzy planują w najbliższym czasie zawrzeć Sakrament Małżeństwa przed udziałem w naukach proszę zgłosić się do kancelarii parafialnej! Rozpoczęcie 3.XII godz. 19.00.
  8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych z sakramentami św., w sobotę po Godzinkach zmiana tajemnic różańcowych, a od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi., a po niej Msza św. niedzielna.
  9. W zakrystii do nabycia wigilijne świece Caritas. Mała świeca 5 zł, duża 12 zł. 
  10. Wszystkim życzę dobrego przeżycia Adwentu, pokoju w sercu, dobrej niedzieli i takiego też tygodnia
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech