1. Dzisiejsza niedziela to II niedziela Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Seminarium Duchowne w Opolu. Za wszelkie ofiary serdeczne Bóg zapłać! Za tydzień zbiórka do puszek na ogrzewanie kościoła oraz na Kościół na Wschodzie.
  2. Dziś po Mszach św. Marianki będą rozprowadzać opłatki. Ofiara przeznaczona na wspólnotę i wyjazd naszych Marianek. Za tydzień III niedzielę Adwent Marianki będą również sprzedawać pierniki.
  3. DFK w Chrząstowicach zaprasza na spotkanie adwentowo-mikołajkowe, które odbędzie się dziś o godz. 15.30 na Placu Ciolka przy Klubie Samorządowym w Chrząstowicach.
  4. Zapraszam na RoratyW czwartek o godz. 20.00 roraty dla starszej młodzieży i pracujących. Bardzo serdecznie zapraszam.
  5. Dziś w gazetce podajemy skład nowej Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Udział w głosowaniu wzięło 240 osób (tyle kart wyjęto z urny), wszystkie głosy były ważne. Nową Radę Parafialną zapraszam na krótkie spotkanie w kościele w czwartek o 19.00.
  6. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w sobotę o posprzątanie kościoła w Chrząstowicachproszę Państwa: Halinę i Benedykta Fila, Ilonę i Henryka Tarkowskich, Urszulę i Leszka Czajkowskich, Teresę i Janusza Cebula. W Lędzi­nach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  7. W środę przypadaUroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, święto patronalne naszej Parafii i kościoła parafialnego – czyli dzień odpustu. W tym dniu także coroczna całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszam na chwilę modlitwy, a także do uczestnictwa we Mszy św. wieczornej. 
  8. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, a od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do Spowiedzi św., o godz. 17.45 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a po niej Msza św. niedzielna.
  9. W zakrystii do nabycia wigilijne świece Caritas. Mała świeca 5 zł, duża 12 zł. 
  10. Wszystkim życzę dobrego przeżycia Adwentu, pokoju w sercu, dobrej niedzieli i takiego też tygodnia.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech