1. Dzisiejsza niedziela to II niedziela po Narodzeniu Pańskim. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na Seminarium Duchowne w Opolu oraz za ofiary do puszki na ogrzewanie kościoła. Dzisiaj przypada 76 r. śmierci proboszcza naszej parafii ks. Jana Leboka.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Annę i Rafała Muskala, Annę i Benedykta Cichoń, Barbarę i Sebastiana Szczęsny, Agnieszkę i Mirosława Grzesik. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. W związku z sytuacją epidemiologiczną odwiedziny kolędowe w tradycyjnej formie w tym roku są niemożliwe. W związku z tym w styczniu będą odprawione Msze św. w intencji Rodzin z poszczególnych ulic o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla naszych domów. Serdecznie zapraszam Rodziny mieszkające przy tych ulicach, Poświęcona zostanie woda (którą można będzie zabrać do swych domów) oraz kreda. Zachęcam by na swych drzwiach samemu napisać C+M+B+2022 - czyli "Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie.
  4. W czwartek Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Jest to święto nakazane. Kolekta przeznaczona na Misje. W tym dniu o godz.16.00 koncert noworoczny w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry z Chrząstowic. Będzie można złożyć do puszki ofiarę na wsparcie naszej orkiestry.
  5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca. W piątek o godz. 9.30 odwiedziny chorych. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki i zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Przyszła niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego. O godz. 15.00 nabożeństwo z koncertem naszego parafialnego chóru. Bardzo serdecznie zapraszam. Kolekta za tydzień na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii.
  7. Drodzy, jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych na ten rok. Msza św. to najpiękniejsza i najskuteczniejsza modlitwa miła Panu Bogu. Zamówiona Msza św., w której uczestniczę to wyraz wiary w Bożą pomoc i opiekę, a złożona ofiara jako wyraz łączności ze swoją Parafią, kościołem i duszpasterzem.
  8. Podsumowanie Roku Pańskiego 2021 - zobacz podsumowanie - kilknij tutaj.
  9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu Bożych łask.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech