1. Dzisiejsza niedziela to Święto Chrztu Pańskiego, która kończy okres Narodzenia Pańskiego. Bardzo dziękuję za dzisiejszą kolektę przeznaczoną na bieżące funkcjonowanie naszej Parafii. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo z koncertem naszego parafialnego chóru. Bardzo serdecznie zapraszam.
  2. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy wczoraj posprzątali nasze świątynie, a w tym tygodniu o posprzątanie kościoła w Chrząstowicach proszę Państwa: Barbarę i Piotra Gawreckich, Joannę i Piotra Paschhaus, Elżbietę i Wiktora Pisarek, Elżbietę Woszek. W Lędzinach tych Parafian, którzy zgodnie z „zeszytem” pełnią dyżur. „Bóg zapłać”!
  3. W związku z sytuacją epidemiologiczną odwiedziny kolędowe w tradycyjnej formie w tym roku są niemożliwe. W związku z tym w styczniu będą odprawione Msze św. w intencji Rodzin z poszczególnych ulic o Bożą opiekę i błogosławieństwo dla naszych domów. Serdecznie zapraszam Rodziny mieszkające przy tych ulicach, Poświęcona zostanie woda (można przynieść z domu) oraz kreda. Zachęcam by na swych drzwiach samemu napisać C+M+B+2022 - czyli "Niech Chrystus błogosławi ten dom, mieszkanie)". Jeżeli, ktoś może i chce, może złożyć ofiarę przeznaczoną na remont plebanii. Za wszelkie ofiary serdecznie dziękuję. Bóg zapłać!
  4. W czwartek o godz. 17.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania z klasy 8 i 1 Liceum.
  5. W piątek o godz. 17.00 w kościele spotkanie Rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  6. W tym tygodniu, od środy w zakrystii będzie można nabyć nowe książeczki Droga do Nieba z małymi dużym drukiem. Będziemy podawać na tablicach już tylko nowe numery pieśni!
  7. Drodzy, jest jeszcze wiele wolnych intencji mszalnych na ten rok. Msza św. to najpiękniejsza i najskuteczniejsza modlitwa miła Panu Bogu. Zamówiona Msza św., w której uczestniczę to wyraz wiary w Bożą pomoc i opiekę, a złożona ofiara jako wyraz łączności ze swoją Parafią, kościołem i duszpasterzem.
  8. W niedzielę 16 stycznia, zapraszam na godz. 17.00 zapraszam na spotkanie do klubu samorządowego Duszpasterską Radę Parafialną (wraz z małżonkami). Na spotkaniu wybierzemy Parafialną Radę Ekonomiczną.
  9. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i tygodnia, pokoju w sercu oraz wielu Bożych łask.
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech